
Прокладка кришки клапанної HYUNDAI G4CP (вир-во PARTS-MALL)
270 ₴
- В наявності
- Код: 6100514617
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка кришки клапанної HYUNDAI G4CP (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі P1G-A028, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 180x490x2мм., орієнтовна вага - 0,07000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P1G-A028 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Ширина | 490 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Виробник | Parts-Mall |
| Сумісність з моделлю | Santamo, Joice, Sonata |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.07000 кг |
| Висота | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴
