
Прокладка клапанної кришки (вир-во PARTS-MALL)
280 ₴
- В наявності
- Код: 6100514623
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка клапанної кришки (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі P1G-A034, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x380x35мм., орієнтовна вага - 0,06000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P1G-A034 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Ширина | 380 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Виробник | Parts-Mall |
| Сумісність з моделлю | Coupe, Magentis, Santa Fe, Sonata, Tucson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.06000 кг |
| Висота | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴
