
Прокладка колектора випускного HYUNDAI G4EE/G4ED (вир-во PARTS-MALL)
290 ₴
- В наявності
- Код: 6100514918
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка колектора випускного HYUNDAI G4EE/G4ED (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі P1M-A011, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x350x1мм., орієнтовна вага - 0,05000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P1M-A011 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Ширина | 350 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Виробник | Parts-Mall |
| Сумісність з моделлю | Coupe, Accent, Getz, Rio, Elantra, Cerato, Matrix |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05000 кг |
| Висота | 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴
