
Прокладка колектора випускного HYUNDAI SONATA (вир-во PARTS-MALL)
290 ₴
- В наявності
- Код: 6100514923
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка колектора випускного HYUNDAI SONATA (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі P1M-A016, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 75x380x1мм., орієнтовна вага - 0,06000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P1M-A016 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Ширина | 380 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Виробник | Parts-Mall |
| Сумісність з моделлю | Sonata, Sorento, Outlander, Eclipse, L 300, L200, L400, Marcia, Lancer, Lantra, Carisma, V5 MPV, Haval H3, Tiggo, Magentis, Galant, Sapporo, Delica, V40, S40, H 1, Space Wagon, Space Runner, Santa Fe, Santamo, H-1 / Starex, Oriental Son, Hover, Joice |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.06000 кг |
| Висота | 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴
