
Прокладка колектора випускного HYUNDAI G4FC/G4ED/L4FA (вир-во PARTS-MALL)
280 ₴
- В наявності
- Код: 6100514938
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка колектора випускного HYUNDAI G4FC/G4ED/L4FA (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі P1M-A034M, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x350x3мм., орієнтовна вага - 0,06000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P1M-A034M |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Ширина | 350 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Виробник | Parts-Mall |
| Сумісність з моделлю | ix35, Accent i25, i20, Carens, Soul, Rio, I30, Pro Ceed, Elantra, Ceed, Sportage, Cerato, i40 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.06000 кг |
| Висота | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴
