
Прокладка системи вихлопної HYUNDAI G4EC/G4GC/G4CP/D4FA/D4CB/G6CU/G4KD/L4KE/G4KA (вир-во PARTS-MALL)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 6100514986
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Прокладка системи вихлопної HYUNDAI G4EC/G4GC/G4CP/D4FA/D4CB/G6CU/G4KD/L4KE/G4KA (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі P1N-A012, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x120x2мм., орієнтовна вага - 0,05000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P1N-A012 |
| Вид прокладки | Вихлопної |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Виробник | Parts-Mall |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05000 кг |
| Висота | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
