Прокладка HYUNDAI D4FA/D4FB (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі P1T-A003, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x290x2мм., орієнтовна вага - 0,02000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P1T-A003 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Ширина | 290 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Виробник | Parts-Mall |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.02000 кг |
| Висота | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

