
Фільтр повітряний HYUNDAI PORTER 96MY (вир-во PARTS-MALL)
440 ₴
- В наявності
- Код: 6100515239
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний HYUNDAI PORTER 96MY (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PAA-013, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x130x300мм., орієнтовна вага - 0,65000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PAA-013 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Galloper, L 300, H100 |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.65000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴
