
Фільтр повітряний HYUNDAI ACCENT (вир-во PARTS-MALL)
310 ₴
- В наявності
- Код: 6100515248
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний HYUNDAI ACCENT (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PAA-024, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 190x210x40мм., орієнтовна вага - 0,17000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PAA-024 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Accent |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.17000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴
