
Фільтр повітряний HYUNDAI EF SONATA 98MY (вир-во PARTS-MALL)
310 ₴
- В наявності
- Код: 6100515251
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний HYUNDAI EF SONATA 98MY (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PAA-028, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 210x270x45мм., орієнтовна вага - 0,21400кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PAA-028 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | XG, Magentis, XK, Sonata, Highway |
| Ширина | 270 мм |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.21400 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴
