
Фільтр повітряний HYUNDAI MIGHTY2 (вир-во PARTS-MALL)
530 ₴
- В наявності
- Код: 6100515254
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний HYUNDAI MIGHTY2 (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PAA-032, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x290x200мм., орієнтовна вага - 0,80000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PAA-032 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.80000 кг |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 290 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 530 ₴
