
Фільтр повітряний HYUNDAI TERRACAN (вир-во PARTS-MALL)
390 ₴
- В наявності
- Код: 6100515258
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний HYUNDAI TERRACAN (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PAA-037, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 230x270x40мм., орієнтовна вага - 0,40000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PAA-037 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Terracan |
| Ширина | 270 мм |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴
