
Фільтр повітряний HYUNDAI SONATA NF 04-06 (вир-во PARTS-MALL)
410 ₴
- В наявності
- Код: 6100515273
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний HYUNDAI SONATA NF 04-06 (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PAA-061, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 250x270x50мм., орієнтовна вага - 1,13000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PAA-061 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Grandeur, Sonata |
| Ширина | 270 мм |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.13000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴
