
Фільтр повітряний HYUNDAI i10 07MY (вир-во PARTS-MALL)
350 ₴
- В наявності
- Код: 6100515276
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний HYUNDAI i10 07MY (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PAA-064, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 220x250x30мм., орієнтовна вага - 0,23500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PAA-064 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | i10 |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.23500 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴
