
Фільтр повітряний (вир-во PARTS-MALL)
350 ₴
- В наявності
- Код: 6100515292
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PAA-080, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x270x50мм., орієнтовна вага - 0,24600кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PAA-080 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Soul, i20 |
| Ширина | 270 мм |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.24600 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴
