
Фільтр масляний двигуна HYUNDAI PORTER 96MY (вир-во PARTS-MALL)
340 ₴
- В наявності
- Код: 6100515790
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр масляний двигуна HYUNDAI PORTER 96MY (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PBA-010, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x120x100мм., орієнтовна вага - 0,50000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PBA-010 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | H-1 / Starex, H100, H 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.50000 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴
