
Фільтр масляний двигуна HYUNDAI TRAJET XG(-OCT 2006) (вир-во PARTS-MALL)
390 ₴
- В наявності
- Код: 6100515791
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр масляний двигуна HYUNDAI TRAJET XG(-OCT 2006) (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PBA-014, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x90x120мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PBA-014 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe, Carens, Getz, Tucson, Elantra, Sportage, Cerato, Matrix |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30000 кг |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴
