
Фільтр масляний двигуна HYUNDAI GRANDEUR TG(-OCT 2006) (вир-во PARTS-MALL)
290 ₴
- В наявності
- Код: 6100515799
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр масляний двигуна HYUNDAI GRANDEUR TG(-OCT 2006) (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PBA-032, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x90x70мм., орієнтовна вага - 0,21000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PBA-032 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix35, Sonata, Sorento, Optima, Soul, Elantra, Sportage, Accent i25, Carens, Carnival, Pro Ceed, Ceed, Cerato, Magentis, Accent, Rio, Getz, Tucson, Matrix, i20, H 1, Santa Fe, H100, I30, H-1 / Starex, i40 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.21000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴
