Фільтр паливний HYUNDAI TIBURON 96 (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PCA-019, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x100x50мм., орієнтовна вага - 0,40000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PCA-019 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Lantra, Coupe |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40000 кг |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

