
Фільтр паливний HYUNDAI TUCSON(-OCT 2006) (вир-во PARTS-MALL)
420 ₴
- В наявності
- Код: 6100516056
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний HYUNDAI TUCSON(-OCT 2006) (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PCA-028, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x140мм., орієнтовна вага - 0,40000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PCA-028 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Renault, Kia |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Сумісність з моделлю | ix35, Sorento, Soul, Elantra, Sportage, Picanto, Accent i25, Carnival, Pro Ceed, K2500, Ceed, Cerato, Rio, Tucson, Megane, i20, H 1, Santa Fe, Mohave, I30 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40000 кг |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴
