Фільтр паливний HYUNDAI TERRACAN (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PCA-029, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x140x90мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PCA-029 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Opel, Kia |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Сумісність з моделлю | CAMPO , Galloper, Bongo, H 1, Pregio, H100, Monterey, Carnival, H-1 / Starex, K2500, Terracan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

