
Фільтр паливний HYUNDAI STAREX 97-01 (вир-во PARTS-MALL)
380 ₴
- В наявності
- Код: 6100516061
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний HYUNDAI STAREX 97-01 (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PCA-035, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x140x100мм., орієнтовна вага - 0,40300кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PCA-035 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | H 1, Magentis, Santa Fe, Sonata, Carens, Sorento, Accent, Rio, Getz, H-1 / Starex, Matrix, Grandeur |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40300 кг |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴
