
Фільтр паливний KIA, SSANGYONG (вир-во PARTS-MALL)
420 ₴
- В наявності
- Код: 6100516064
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний KIA, SSANGYONG (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PCA-039, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x180x120мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PCA-039 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Mondeo, Tourneo Connect, Carnival, Transit Connect, Terracan, Focus |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30000 кг |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴
