
Фільтр паливний (вир-во PARTS-MALL)
480 ₴
- В наявності
- Код: 6100516075
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PCA-052, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x150x70мм., орієнтовна вага - 0,15000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PCA-052 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | H 1, Carens, I30, Pro Ceed, Elantra, Ceed, Cerato, i20 |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15000 кг |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴
