
Фільтр паливний (вир-во PARTS-MALL)
500 ₴
- В наявності
- Код: 6100516076
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PCA-053, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 105x105x135мм., орієнтовна вага - 0,28200кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PCA-053 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Matrix, Getz |
| Висота | 135 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.28200 кг |
| Ширина | 105 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴
