
Фільтр паливний HYUNDAI ACCENT 11- (вир-во PARTS-MALL)
640 ₴
- В наявності
- Код: 6100516082
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний HYUNDAI ACCENT 11- (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PCA-060, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x140x110мм., орієнтовна вага - 0,23000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PCA-060 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | ix35, Santa Fe, Accent i25, Sorento, Rio, Sportage, Genesis |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.23000 кг |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 640 ₴
