Комплект кабелів високовольтних (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PEA-E03, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x220x60мм., орієнтовна вага - 0,42000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | PEA-E03 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.42000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

