Прокладка FULL HYUNDAI G4EA/G4EH (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PFA-N002, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 240x480x25мм., орієнтовна вага - 0,61700кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PFA-N002 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Ширина | 480 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Виробник | Hyundai |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.61700 кг |
| Висота | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

