
Прокладка FULL HYUNDAI G4CP-DO (вир-во PARTS-MALL)
1 580 ₴
- В наявності
- Код: 6100516769
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка FULL HYUNDAI G4CP-DO (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PFA-N019, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 290x520x20мм., орієнтовна вага - 0,83000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PFA-N019 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Довжина | 290 мм |
| Виробник | Hyundai |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.83000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 520 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 580 ₴
