
Прокладка головки блоку (вир-во PARTS-MALL)
520 ₴
- В наявності
- Код: 6100517022
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка головки блоку (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PGA-M002, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 160x370x5мм., орієнтовна вага - 0,11500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PGA-M002 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Ширина | 370 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Виробник | Parts-Mall |
| Сумісність з моделлю | Lantra, Accent, S Coupe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.11500 кг |
| Висота | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴
