Рульова тяга HYUNDAI VERACRUZ РАЗПРОДАЖ (вир-во Parts-Mall)
Номер деталі PXCUA-023, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x230x40мм., орієнтовна вага - 0,59600кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | PXCUA-023 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | ix55 |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.59600 кг |
| Сумісність | HYUNDAI, |
| Ширина | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

