
Муфта вентилятора HYUNDAI H-1 (вир-во PARTS-MALL)
2 270 ₴
- В наявності
- Код: 6100536927
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Муфта вентилятора HYUNDAI H-1 (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PXNFA-002, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 180x180x90мм., орієнтовна вага - 1,20000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | PXNFA-002 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | H 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.20000 кг |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 270 ₴
