
Муфта вентилятора HYUNDAI H1; KIA Sorento (вир-во PARTS-MALL)
2 280 ₴
- В наявності
- Код: 6100536933
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Муфта вентилятора HYUNDAI H1; KIA Sorento (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PXNFA-009, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 185x180x95мм., орієнтовна вага - 1,10000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | PXNFA-009 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Picanto, H 1, Sorento, I30, H-1 / Starex, Pro Ceed, Ceed |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.10000 кг |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 280 ₴
