
Патрубок радіатора нижній Hyundai Accent 06- (вир-во PARTS-MALL)
400 ₴
- В наявності
- Код: 6100537226
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Патрубок радіатора нижній Hyundai Accent 06- (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PXNLA-128, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x480x50мм., орієнтовна вага - 0,28400кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PXNLA-128 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Verna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.28400 кг |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 480 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴
