
Патрубок радіатора верхній HYUNDAI CEED(ED) 06MY (вир-во Parts-Mall)
550 ₴
- В наявності
- Код: 6100537257
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Патрубок радіатора верхній HYUNDAI CEED(ED) 06MY (вир-во Parts-Mall)
Номер деталі PXNLA-173, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x660x40мм., орієнтовна вага - 0,46000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PXNLA-173 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Elantra, I30 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.46000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 660 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴
