
Шків колінвалу Kia Carens 10- (вир-во Mobis)
2 450 ₴
- В наявності
- Код: 6100649244
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шків колінвалу Kia Carens 10- (вир-во Mobis)
Номер деталі 2312425050, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 175x175x65мм., орієнтовна вага - 1,87000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 2312425050 |
| Виробник | Mobis |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Caliber, Avenger, Magentis, Sonata, Carens, Sebring, Patriot |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.87000 кг |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 175 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 450 ₴
