
Ролик натягу ременя (вир-во Mobis)
1 130 ₴
- В наявності
- Код: 6100649384
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролик натягу ременя (вир-во Mobis)
Номер деталі 2528630, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x90x90мм., орієнтовна вага - 0,41600кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2528630 |
| Виробник | Mobis |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.41600 кг |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 130 ₴
