
Датчик кисневий (лямбда-зонд) Hyundai, Kia (вир-во Mobis)
3 890 ₴
- В наявності
- Код: 6100649465
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Датчик кисневий (лямбда-зонд) Hyundai, Kia (вир-во Mobis)
Номер деталі 3921022610, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x180x55мм., орієнтовна вага - 0,15400кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3921022610 |
| Виробник | Mobis |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Tiburon, Coupe, Carens, Accent, Getz, Rio, I30, Tucson, Elantra, Sportage, Cerato, Matrix |
| Довжина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15400 кг |
| Висота | 55 мм |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 890 ₴
