
Кільце ущільнювача клапанної кришки (вир-во Mobis)
340 ₴
- В наявності
- Код: 6100651382
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кільце ущільнювача клапанної кришки (вир-во Mobis)
Номер деталі 2244326002, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x40x10мм., орієнтовна вага - 0,01000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2244326002 |
| Виробник | Mobis |
| Стан | Новий |
| Ширина | 40 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Coupe, Accent, Getz, Rio, Elantra, Cerato, Matrix |
| Висота | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.01000 кг |
| Довжина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴
