
Форсунка інжектора (вир-во Mobis)
3 040 ₴
- В наявності
- Код: 6100651612
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форсунка інжектора (вир-во Mobis)
Номер деталі 3531022600, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x80x30мм., орієнтовна вага - 0,04800кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3531022600 |
| Виробник | Mobis |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | i10, Coupe, Accent, Getz, Atos, Elantra, Cerato, Matrix |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04800 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 040 ₴
