
Датчик положення колінвалу (вир-во Mobis)
2 480 ₴
- В наявності
- Код: 6100651634
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Датчик положення колінвалу (вир-во Mobis)
Номер деталі 3918022090, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x240x20мм., орієнтовна вага - 0,06000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3918022090 |
| Виробник | Mobis |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Accent, Lantra, Coupe |
| Довжина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.06000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 480 ₴
