
Датчик положення колінвалу Hyundai Sonata -06/Trajet 00-04/Kia Optima/magentis 00-05 (вир-во Mobis)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 6100651644
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Датчик положення колінвалу Hyundai Sonata -06/Trajet 00-04/Kia Optima/magentis 00-05 (вир-во Mobis)
Номер деталі 3931038060, призначена для KIA, HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x170x30мм., орієнтовна вага - 0,07000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3931038060 |
| Виробник | Mobis |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Magentis, Sonata |
| Довжина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.07000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
