
Пильовик переднього амортизатора (вир-во Mobis)
230 ₴
- В наявності
- Код: 6100651843
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильовик переднього амортизатора (вир-во Mobis)
Номер деталі 5462522000, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x150x70мм., орієнтовна вага - 0,03300кг.
Примечание: .
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5462522000 |
| Виробник | Mobis |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Accent |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.03300 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴
