
Опора амортизатора заднього (вир-во Mobis)
1 610 ₴
- В наявності
- Код: 6100651904
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора амортизатора заднього (вир-во Mobis)
Номер деталі 553302H000, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x140x60мм., орієнтовна вага - 0,37700кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 553302H000 |
| Виробник | Mobis |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Elantra, Pro Ceed |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.37700 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 610 ₴
