
Прокладка головки блоку циліндрів (вир-во Mobis)
1 300 ₴
- В наявності
- Код: 6100693595
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка головки блоку циліндрів (вир-во Mobis)
Номер деталі 2231123700, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 180x420x1мм., орієнтовна вага - 0,13000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2231123700 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Ширина | 420 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Виробник | Mobis |
| Сумісність з моделлю | Coupe, Carens, I30, Matrix, Pro Ceed, Tucson, Elantra, Highway, Sportage, Cerato, Ceed |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.13000 кг |
| Висота | 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴
