
Ремінь генератора Kia Rhino -03 (вир-во Mobis)
460 ₴
- В наявності
- Код: 6100700934
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь генератора Kia Rhino -03 (вир-во Mobis)
Номер деталі 0K87T18381, призначена для KIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x570x20мм., орієнтовна вага - 0,25200кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0K87T18381 |
| Виробник | Mobis |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.25200 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 570 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴
