
Вкладиші корінні (вир-во Mobis)
550 ₴
- В наявності
- Код: 6100723134
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вкладиші корінні (вир-во Mobis)
Номер деталі 2102027900, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x80x30мм., орієнтовна вага - 0,06500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2102027900 |
| Виробник | Mobis |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Matrix, Accent, Getz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.06500 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴
