
Опора двигуна ліва Hyundai Grandeur 05-/Sonata 06-10 (вир-во Mobis)
3 700 ₴
- В наявності
- Код: 6100724684
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора двигуна ліва Hyundai Grandeur 05-/Sonata 06-10 (вир-во Mobis)
Номер деталі 218303K800, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 165x230x140мм., орієнтовна вага - 2,76000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 218303K800 |
| Виробник | Mobis |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Grandeur |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.76000 кг |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 700 ₴
