Напрямна випускного клапана (вир-во Mobis)
Номер деталі 2211522905, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 10x38x10мм., орієнтовна вага - 0,01700кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2211522905 |
| Виробник | Mobis |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Lantra, Accent, S Coupe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.01700 кг |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 38 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

