
Клапан випускний (вир-во Mobis)
560 ₴
- В наявності
- Код: 6100725246
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Клапан випускний (вир-во Mobis)
Номер деталі 222124A061, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30x110x10мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 222124A061 |
| Виробник | Mobis |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | H 1, Porter, Sorento, H350, Carnival, H-1 / Starex, K2500 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 560 ₴
